وقت سفارت آلمان دانشجویی

موضوع: وقت سفارت تاریخ: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ 0 دیدگاه 1316 مشاهده

وقت سفارت آلمان دانشجویی

اگر تا کنون موفق به دریافت وقت مصاحبه سفارت آلمان در تهران نشدیده اید ما پیشنهاد می کنیم از خدمات ما در این زمینه استفاده کنید. در صورت تمایل به اخذ نوبت اینترنتی وقت مصاحبه ویزا شنگن (بازدید توریستی) دانشجویی، الحاق به خانواده و پیوست به همسر از سفارت آلمان در تهران می توانید با مطالعه شرایط زیر این کار را به ما بسپارید.

 

نکات بسیار مهم:

خدمات اخذ نوبت مصاحبه اینترنتی از طریق ما در حال حاضر تنها برای دریافت نوبت مصاحبه ویزای شنگن (بازدید توریستی) و نوبت مصاحبه برای دریافت ویزای دانشجویی – تحصیلی از آلمان ارائه می شود، بر این اساس برای مقاصد دیگر همچون ویزای بلند مدت، اقامت، پیوستن به خانواده، دانشجویی و … از روش های دیگر تلاش فرمایید و از ما تقاضا نکنید.

در حال حاضر تنها راهکار دریافت وقت مصاحبه ویزای شنگن سفارت آلمان در تهران گرفتن نوبت از طریق اینترنت و وب سایت سفارت است، اما اغلب مواقع به دلیل شلوغی سرور سایت به دلیل حجم بالای تقاضای نوبت، گرفتن وقت بسیار سخت است و تنها تعداد محدودی از افراد موفق به کسب نوبت اینترنتی می شوند.

روشی که ما برای گرفتن نوبت اینترنتی استفاده می کنیم کاملاً قانونی است به گونه ای که ما نیز از طریق همان وب سایت سفارت اقدام به اخذ نوبت برای مشتریان می کنیم، اما تجربه و تخصص ما  ضریب احتمال موفقیت بیشتری را فراهم آورده است.

با توجه به بند پیشین، تضمین ما، دریافت هزینه بعد از اخذ نوبت است، و پیش از دریافت و قطعی شدن نوبت مصاحبه هیچ هزینه ای را دریافت نمی کنیم.

توجه داشته باشید که وقت های جدید مصاحبه برای ویزای شنگن به صورت هفتگی هر یکشنبه و برای ویزای دانشجویی- تحصیلی هر دوشنبه از سوی وب سایت سفارت آزاد می شوند.

در حال حاضر هزینه (کارمزد) دریافت اخذ نوبت اینترنتی وقت مصاحبه ویزای شنگن سفارت آلمان در تهران برای هر نوبت (نفر) مبلغ : (تماس تلفنی) و برای اخذ نوبت مصاحبه ویزای دانشجویی، اقامت بلند مدت، پیوست به همسر و الحاق به خانواده به ازای هر نوبت (نفر)  (تماس تلفنی) است که می بایست بلافاصله پس از اخذ اعلام تایید ما به اخذ نوبت از طریق شماره کارت بانکی (کارت به کارت و یا پرداخت از طریق اینترنت بانک) به حساب ما واریز شود.

در صورت موافقت با شرایط فوق برای ارائه درخواست مراحل زیر را به دقت مطالعه و گام به گام اجرا کنید:

وقت سفارت آلمان دانشجویی

شیوه و مراحل ارائه درخواست:

متقاضی می بایست اطلاعات ذیل را برای افراد نیازمند وقت مصاحبه (هر نفر جداگانه) از طریق فرم :

برای درخواست وقت سفارت آلمان کلیک کنید

و فرم را به صورت دقیق پر و ارسال نمایید دقت نمایید که حجم پاسپورت ارسالی شما کمتر از ۱ مگ باشد تا ارسال انجام شود.

و یا از طریق تلگرام مدارک زیر به شماره ۰۹۱۲۴۴۳۴۵۵۹ ارسال شود

  • تصویر اسکن شده از صفحه اول و دوم گذرنامه دارای امضای متقاضی
  • شماره تلفن همراه متقاضی
  • شماره تلفن جایگزین در مواقع اضطراری
  • نوع وقت مصاحبه مورد نیاز (دانشجویی – تحصیلی) و یا توریستی (شنگن)

پس از دریافت فرم و یا تلگرام از سوی متقاضیان، کارشناسان ما درخواست را بررسی کرده و متقاضی را درفهرست دریافت نوبت قرار می دهند.

نتایج دریافت نوبت تا ساعت ۲۰ روز های یکشنبه برای نوبت های شنگن و تا ساعت ۱۸ روزهای دوشنبه برای نوبت های دانشجویی- تحصیلی هر هفته مشخص خواهد شد، بنابراین پس از موفق شدن به اخذ نوبت اینترنتی از طریق تلفن اعلام شده با متقاضی تماس حاصل شده و نتیجه به اطلاع وی خواهد رسید.

به محض موفقیت در اخذ نوبت، ایمیل حاوی شماره حساب و  شماره کارت بانکی به منظور پرداخت وجه برای متقاضی ارسال خواهد شد. متقاضی پس از پرداخت وجه، این موضوع را به اطلاع ما رسانده و در صورت تایید پرداخت، مشخصات نوبت دریافت شده برای وی ایمیل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه وقت سفارت آلمان دانشجویی با شماره ۰۹۱۲۴۴۳۴۵۵۹ تماس حاصل نمایید

وقت سفارت آلمان دانشجویی

وقت سفارت آلمان

نوشته وقت سفارت آلمان دانشجویی اولین بار در پدیدار شد.
وقت سفارت آلمان دانشجویی


ویزای شینگن تضمینی مجله راهنمای ویزا

دیدگاه کاربران

مطالب مرتبط


دیگر مطالب بخش

وقت سفارت | وقت سفارت خانه های اروپایی

وقت سفارت | وقت سفارت خانه های اروپایی

ادامه مطلب
وقت سفارت خانه های اروپایی سفارتخانه های مختلف سیاست های متفاوتی را جهت ارائه وقت سفارت اتخاذ می کنند. مراجعه حضوری فرد متقاضی، تماس تلفنی، ارسال ایمیل و مراجعه به وب سایت عمده ...
وقت سفارت اسپانیا | وقت فوری سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا | وقت فوری سفارت اسپانیا

ادامه مطلب
وقت فوری سفارت اسپانیا|تعیین وقت فوری سفارت اسپانیا وقت فوری سفارت اسپانیا تضمینی در ,های برگ تعیین وقت فوری و تضمینی سفارت اسپانیا. وقت سفارت اسپانیا با کمترین نرخ کارگزاری اولین قدم برای ...
وقت سفارت اسپانیا | فرم روادید اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا | فرم روادید اسپانیا

ادامه مطلب
وقت سفارت اسپانیا | فرم روادید اسپانیا وقت سفارت اسپانیا را میتوانید در نیازمندی تخصصی ویزا , ویزاکاران که از طرف خدمات دهندگان وقت سفارت ارائه میگردد در آگهی های درج ...

های گردی