ویزای تحصیلی آلمان

موضوع: ویزای تحصیلی تاریخ: ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ 0 دیدگاه 1025 مشاهده
 • ویزای تحصیلی آلمان|راهنمای تحصیل در آلمان

  آلمان که نام رسمی آن جمهوری فدرال آلمان است در قاره اروپا واقع شده و از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوییس و از غرب با فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ و هلند هم‌مرز است. مساحت آن ۳۴۹٬۲۲۳ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر پر جمعیت‌ترین کشور اروپا است. آلمان دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و دارای ۱۶ ایالت است. این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند. آلمان هنگام جنگ فرانسه و پروس در سال ۱۸۷۱ به عنوان یک ملت-دولت متحد شد. آلمان هم اکنون یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا موتور اقتصادی حوزهٔ پولی یورو محسوب می‌شود. آلمان از نظر صنعتی بعد از آمريکا و ژاپن در مقام سوم قرار دارد. مهمترين صنايع اين کشورکارخانه های اتومبيل ، ماشين آلات سنگين ، الکترونيک و کارخانه های صنايع شيمی و کامپيوتر می باشند

   

  جمهوری فدرال آلمان یکی از اعضای سازمان ملل متحد،ناتو ، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است

  در آلمان موقعیت های فراوان تحصیلی و پژوهشی وجود دارد و موسسات آموزش عالی این کشور از رتبه و اعتبار بالایی در سطح جهان برخوردارند.از این موسسات هر سال ایده های جدیدی برای پیشرفت و نوآوری در سطح جهانی عرضه می گردد.در آلمان شرایط بسیار خوبی برای یک دوره موفق وجود دارد.البته تنها شما این ایده در سر ندارید،در آلمان به تحصیل بپردازید،بلکه سالانه بیش از ۲۵۰۰۰۰ علاقمند از سراسر جهان برای تحصیل و پژوهش به این کشور سفر می کنند.این تعداد بیش از ۱۲ درصد کل دانشجویان و محققان در آلمان را تشکیل می دهد.در کمتر کشوری می توان چنین درصدی را برای دانشجویان خارجی یافت.در آلمان بیش از ۳۷۰ مرکز آموزش عالی وجود دارد که در ۱۶۵ نقطه این کشور قرار دارند.

  راهنمای تحصیل در آلمان

  داشنگاه رفتن در آلمان

  آلمان کشوری نوآور در زمینه ی آموزش و پژوهش و سرزمین ایده هاست که در آن آموزش، علم، پژوهش و توسعه جایگاهی والا دارد. آلمان دارای بیش از ۳۷۰ موسسه ی آموزش عالی است و برای دانشجویان خارجی بعد از ایالات متحده امریکا و انگلستان جذاب ترین کشور برای تحصیلات عالی محسوب می شود.

  آلمان از نظر تعداد اختراعات ثبت شده در اروپا مقام اول و به همراه ژاپن و ایالات متحده از جمله سه کشور پیشتاز در عرصه ی نواوری در جهان است. از بین ۸۰ آلمانی که تاکنون جایزه ی نوبل را کسب کرده اند، ۶۸ نفر این جایزه را به خاطر تلاش هایشان در زمینه ی علوم طبیعی از آن خود کرده اند. نهادهای پژوهشی خارج از محیط دانشگاه مانند جامعه – ی ماکس پلانک، جامعه ی فراون هوفر، جامعه ی لایبنیتس و جامعه ی هلم هولتس، با صدها موسسه ی علمی شرایط کاری ایده آل را برای فعالیت های دانشمندان فراهم کرده و در جهان شناخته شده اند.

   

  دانشگاه های آلمان به چند دسته تقسيم می شوند:

   

  ۱٫موسسه آموزش عالی فنی با تاکيد بيشتر بر فعاليت علمي(Fachhochschule)

  ۲٫دانشگاه با تاکيد بيشتر بر علوم نظري(Universität)

  ۳٫دانشکده يا آکادمی موزيک و هنر (Musik und Kunsthochschule)

  ۴٫ دانشکده تربيت بدني (Sporthochschule)

   

  شروع ترم زمستانی از ماه سپتامبر / اکتبر و ترم تابستانی از ماه مارس/ آوريل می باشد. آخرين مهلت جهت ارايه مدارک برای ترم تابستانی تا ۱۵ ژانويه و ترم زمستانی بین ۳۰می تا ۱۵ جولای  می باشد.يعنی مراکز مربوطه می بايست مدارک شما را تا زمانهای نامبرده دريافت کرده باشند.

  برای تحصیلدر آلمان ابتدا بايد برای اخذ پذيرش تحصيلی اقدام شود و بعد از موفقيت در اين امر برای ويزای تحصيلی اقدامات لازمه انجام شود. تدريس در اکثر دانشگاه های آلمان به زبان آلمانی است. بنابراين قبل از اقدام برای اخذ پذيرش بايد تا حدی زبان آلمانی بياموزند (البته امکان تحصیل در برخی رشته ها در دوره کارشناسی و اغلب رشته ها در دوره کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی هم وجود دارد).

   

  جهت بررسی شرایط شما به صورت رایگان توسط مشاوران موسسه لطفا فرم مشاوره را تکمیل کنید


  آموزش زبان آلمانی در آلمان,تحصیل در آلمان,درباره آلمان,دلایل تحصیل MBA در آلمان,زندگی ،کار و هزینه ها,شرایط ورود به دانشگاه های آلمان,چرا آلمان,کالج زبان آلمانی

 1. تحصیل در دوره های کالج فقط به زبان آلمانی می باشد

   

  شرایط پذیرش در کالج های دولتی

   

  متقاضیان کالج های دولتی آلمان باید مدرک دوره دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشند.مدرک زبان مورد نیاز جهت کالج ،سطح B1 زبان آلمانی می باشد که البته در پروسه ی پذیرش لازم نیست که ارائه شود ولی برای روز سفارت باید ارائه شود و نیز مصاحبه با متقاضی در سفارت به زبان آلمانی انجام می شود.همچنین دانشجویان باید گواهی مجاز شدن در کنکور سراسری را ارائه دهند که اکثر کسانی که در کنکور شرکت می کنند مجاز می شوند.هزینه کالج های دولتی در سطح رایگان می باشد.

   

  شرایط پذیرش در کالج های خصوصی

   

  همانند کالج های دولتی دانشجو باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشد و دانشجو باید سطح B1 زبان آلمانی را گذرانده باشد که البته نیازی به ارائه مدرک نیست اما داشتن سطح مورد نظر الزامی است.کالج های خصوصی آلمان با هزینه همراه است که دانشجو پس از یک سال به صورت تضمینی وارد دانشگاه رایگان آلمان با رنکینگ بالا می شود.

  پذیرش کالج آموزش زبان آلمانی

   

  دوره زبان آلمانی که ما به شما پیشنهاد می کنیم درشهر های  برلین و کوبلنز و اتلینگن آلمان برگزار می شود.این دوره ها همراه بهترین استادان با بیش از ۲۵ سال سابقه به شما کمک می کند که سطح زبان آلمانی خود را به مرحله ای برسانید که به راحتی از یکی از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرید.این کلاس ها هر ماه در این مرکز برگزار می شود ولی ظرفیت ۱۲ نفر در هر کلاس موجب می شود که برای ثبت نام در این دوره سریع تر اقدام کنید.

  دانشجویان عموما به سطح B1 یا C1 برای ورود به دانشگاه های آلمان نیاز دارند و رسیدن به این سطح نیازمند حضور در این دوره ها به مدت ۶ ماه برای B1 و ۹ الی ۱۲ ماه برای C1 می باشد.با پرداخت هزینه برای شرکت در این دوره ها می توانید در دانشگاه های رایگان آلمان پذیرش بگیرید.

  متقاضیان شرکت در دوره ۶ ماهه و اخذ مدرک B1 باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را ارائه دهند و متقاضیان شرکت در دوره ۹ تا ۱۲ ماهه و اخذ مدرک C1 باید حداقل مدارک مربوط به گذراندن ۴ ترم دانشگاهی یا مدرک لیسانس را ارائه دهند.

  علاوه بر برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی ، کالج برای دانشجویان علاقمند خوابگاه نیز فراهم می کند(با ظرفیت محدود). همچنین کالج به دانشجویان برای گرفتن ویزا و نیز اقدام برای دانشگاه های آلمان و ادامه تحصیل در آلمان کمک می کند.

  شرایط ورود به دانشگاه های آلمان

  دوره کارشناسی

  برای شروع تحصیل در آلمان، متقاضی باید بعد از اخذ مدرک پیش دانشگاهی و قبولی در کنکور سراسری (قبولی در کنکور دانشگاه آزاد مورد قبول نمی باشد) برای دوره کالج اقدام کند. البته برای شروع تحصیل در دوره کالج (که دو ترم است) بسته به کالج متقاضی باید حداقل تا سطح B1(یا بعضا تا سطح (B2 دانش زبان آلمانی داشته باشند. در بعضی از دانشگاه های آلمان، دانشجویان سال دوم دانشگاههای سراسری یا سال سوم دانشگاه آزاد میتوانند مستقیماٌ برای دانشگاه اقدام نمایند و احتیاجی به گذراندن دوره کالج ندارند.

   

  دوره کارشناسی ارشد

  فارغ التحصیلان دوره کارشناسی دانشگاههای آزاد و سراسری (شامل دانشگاههای غیر انتفاعی و پیام نور) در صورت داشتن شرایط لازم (شامل حداقل معدل که در اکثر دانشگاهها ۱۵ به بالا) می توانند برای دوره کارشناسی ارشد اقدام کنند. دوره کارشناسی ارشد در آلمان ۱ تا ۲ سال است. البته به متقاضیانی که شرایط لازم برای تحصیل در دوره فوق لیسانس (مانند شرط معدل مورد نظر دانشگاههای آلمان) را ندارند پیشنهاد می شود که ابتدا دوره کارشناسی بگذرانند و بعد برای دوره کارشناسی ارشد اقدام کنند.

   

  دوره دکترا

  متقاضيان تحصیل در دوره دکترا در آلمان، بعد از اخذ مدرک مقطع کارشناسی می توانند در صورت داشتن رزومه پژوهشی مناسب (مانند داشتن مقاله بین المللی، سابقه شرکت در پروژههای پژوهشی) و داشتن نمره آیتلس ۶ (بعضا ۶٫۵) به بالا، اقدام به اخذ پذیرش کنند. تحصیل در دوره دکترا در اغلب دانشگاههای آلمان به زبان انگلیسی است. به متقاضیانی که شرایط فوق الذکر را ندارند پیشنهاد می شود که حتماٌ اول دوره فوق لیسانس بگذرانند و بعد برای دکترا اقدام کنند.

  توجه برای متقاضیان تحصیل به زبان آلمانی: متقاضيانی که قصد تحصیل به زبان آلمانی را در آلمان دارند برای ورود به دانشگاه بايد مدرکTestdaf یا DSH داشته باشند. البته متقاضیانی که مدرکZD(معادل سطح B1) را کسب کنند امکان ادامه آموزش زبان آلمانی در آلمان تا رسیدن به مدارک ذکر شده را دارند (متقاضيانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند احتیاجی به ارائه مدرک زبان آلمانی را نخواهند داشت).

  تا چندی پیش کلیه دانشگاه ها در آلمان رایگان بوده اند ولی طی چند سال اخیر هزینه تحصیل در دانشگاه های آلمان برای هر ترم به صورت میانگین مبلغ ۵۰۰ یورو می باشد. ولی هنوز در برخی استانها دانشگاه ها رایگان می باشد که این مزیت دانشگاه های آلمان آن را از کلیه کشورهای دیگر مجزا کرده است.

   

  هزینه زندگی

  هزینه های زندگی در آلمان به نسبت مخارج شخصی متفاوت است،به طور معمول میانگین مخارج زندگی در آلمان ماهیانه مبلغ ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو می باشد.

   

  پاره ای از مخارج در آلمان به صورت زیر می باشد:

   

  هزینه مسکن در آلمان به نسبت مکان و نوع آن بین ۱۸۰ تا ۲۸۰ یورو می باشد.

  هزینه بیمه به صورت سالیانه مبلغ ۷۰ یورو می باشد.

  مابقی مخارج شامل هزینه ما یحتاج زندگی ماهیانه ۳۵۰ یورو می باشد.

  لطفا توجه داشته باشید که هزینه رفت و آمد در استان شما با پرداخت هزینه بلیط شش ماه برای شما مجانی خواهد بود که مبلغ آن بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ یورو می باشد.

   

  بیمه عمومی

   

  تمامی افراد در آلمان بیمه هستند شما از همان لحظه ورود به آلمان باید بیمه داشته باشید و وقتی جهت تعویض ویزای خود به اداره مربوطه مراجعه می کنید تا اقامت تحصیلی اخذ نمایید می بایست با قرارداد بیمه که با شرکتهای بیمه آلمان بسته شده و مبلغ آن با توجه به سن و شرکت متفاوت است که میانگین آن در قسمت هزینه ها می باشد مراجعه نمایید.

   

  اجازه کار

  کلیه دارندگان اقامت دانشجویی در آلمان اجازه دارند به مدت ۲۰ ساعت در هفته یا ۹۶۰ ساعت در سال کار کنند.

   

  فرصتهای بعد از تحصیل

  پس از پایان تحصیلات به شما یک ویزای یک ساله جستجوی کار داده می شود و در صورت استخدام و مشغول شدن به کار به مدت ۵ سال متوالی شما می توانید مستقیما درخواست پاسپورت آلمانی نمایید.

  چرا آلمان؟

  مزیت های تحصیل در آلمان

  ۱٫ هزینه تحصیل در آلمان به مراتب از کشورهایی مانند آمریکا، استرالیا، کانادا و حتی مالزی و اغلب کشورهای اروپایی بسیار کمتر می باشد. بطوری که در اکثر دانشگاه های آلمان هزینه ی تحصیل بین ۰ تا ۵۰۰ متغییر و با پرداخت هزینه ی ناچیزی دانشجو از خدمات دانشجویی مانند کارت دانشجویی و کارت تخفیف حمل نقل شهری و تخفیفات برای خرید برخی کالاها و دیگر خدمات برخوردار می شود.

  ۲٫ مزیت دیگر تحصیل در آلمان این است که دانشجو بعد از یک سال می تواند رشته تحصیلی خود را تغییر دهد و تعداد دفعات تغییر رشته تحصیلی نامحدود است که این امکان آزادی بیشتری برای پیدا کردن رشته مورد علاقه به دانشجو می دهد.

  ۳٫ از دیگر مزایای تحصیل در آلمان امکان تحصیل به زبان انگلیسی در برخی رشته ها در دوره کارشناسی و در اغلب رشته ها (مانند فیزیک، شیمی، رشته های مهندسی، MBA و… ) در دوره کارشناسی ارشد است.

  ۴٫ از مهم ترین مزیتهای تحصیل در آلمان نوع ویزای دانشجویی است که به دانشجویان خارجی تعللق می گیرد. ويزای دانشجويی در آلمان برای تمام طول تحصيل است. علاوه بر اين، دانشجویانی که در آلمان تحصیل می کنند امکان سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن و سوئیس را با ویزای دانشجویی خود دارند. از دیگر مزایای ویزای دانشجویی آلمان این است که این ويزا محدوديت ورود نداشته و دانشجو به راحتی می تواند چندین بار به خارج از آلمان سفر کند.

  ۵٫ فارغ التحصیلان خارجی از دانشگاههای آلمان بعد از پايان تحصيل اجازه اقامت به مدت یک سال و نیم برای پیدا کردن کار در آلمان را دارند. در صورت پیدا کردن کار در آلمان و بعد از حداقل دو سال کار و پرداخت مالیات، امکان درخواست برای دریافت کارت آبی (اقامت دائم) در آلمان وجود خواهد داشت.

   

  مزیت های تحصیل MBA در آلمان:

   

  ۱- ارائه این رشته به زبان انگلیسی در دانشگاه های معتبر آلمان

   

   

  ۲- هزینه تحصیل بسیار کم (و در مواردی کمتر از ۱۰۰۰ یورو در هر ترم) در مقایسه با دیگر کشورهای پیشرفته اروپایی مانند فرانسه، انگلیس و کشورهایی مانند امریکا، کانادا، استرالیا و مالزی.

   

   

  ۳- هزینه زندگی مناسب در آلمان (بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ یورو در ماه)

   

   

  ۴- امکان تحصیل برای فارغ التحصیلان تمامی رشته ها (حتی فیزیک، شیمی و ریاضی)

   

  ۵- تحصیل در یکی از قطبهای اقتصادی و صنعتی دنیا

   

  *برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت ویزای شینگن تضمینی+دریافت ویزای توریستی+دریافت ویزای تحصیلی+اخذ ویزا از طریق کار+اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری+اخذ ویزا از طریق ثبت شرکت+اخذ ویزا از طریق خرید ملک+ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی و آمریکا با مشاورین مجرب ما در تماس باشیدتا بهترین و سریع ترین راههای دریافت ویزای شینگن و ویزاهای دیگر را به شما معرفی نمایند. ۰۹۱۲۹۳۴۳۶۶۷ – ۰۲۱۵۵۷۳۱۰۳۳*

   

   


ویزای شینگن تضمینی مجله راهنمای ویزا

دیدگاه کاربران

مطالب مرتبط


دیگر مطالب بخش

تحصیل در چک | تحصیل در دانشگاه CTU

تحصیل در چک | تحصیل در دانشگاه CTU

ادامه مطلب
تحصیل در چک | تحصیل در دانشگاه CTU تحصیل در چک , تحصیل در دانشگاه چک: دانشگاه CTU دومین دانشگاه برتر کشور چک است که در سال ۱۷۰۷ میلادی در شهر ...
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه آلبورگ

تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه آلبورگ

ادامه مطلب
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه آلبورگ   تحصیل در دانمارک , تحصیل در دانشگاه دانمارک: دانشگاه البورگ: دانشگاه البورگ ALBORG UNIVERSITY تحت عنوان مرکز دانشگاهی البورگ در سال ۱۹۷۴تاسیس شد و ...
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه DUT

تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه DUT

ادامه مطلب
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه DUT تحصیل در دانمارک , تحصیل در دانشگاه Dut دانمارک: دانشگاه dut یا صنعتی دانمارک ، اولین دانشگاه پلی تکنیک در کشور دانمارک می ...
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه آرهوس

تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه آرهوس

ادامه مطلب
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه آرهوس تحصیل در دانمارک , تحصیل در دانشگاه ارهوس: دانشگاه ارهوس Aarhus university  دومین دانشگاه برتر کشور دانمارک است که۸ در سال ۱۹۲۸ میلادی ...
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه کپنهاگ

تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه کپنهاگ

ادامه مطلب
تحصیل در دانمارک | تحصیل در دانشگاه کپنهاگ تحصیل در دانمارک , تحصیل در دانشگاه کپنهاگ: دانشگاه کپنهاگ UNIVERSITY OF COPENHAGEN یکی از قدیمی ترین دانشگاه های حوزه ی اسکاندیناوی است ...
تحصیل در آلمان | تحصیل در دانشگاه اشتوتگارت

تحصیل در آلمان | تحصیل در دانشگاه اشتوتگارت

ادامه مطلب
تحصیل در آلمان | تحصیل در دانشگاه اشتوتگارت برای تحصیل در آلمان به بانک اطلاعات ویزای تحصیلی: ویزاکاران مراجعه و با فعالان معتبر ویزای تحصیلی آلمان اشنا شوید. دانشگاه اشتوتگارت یکی از پیشرو در ...
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ژنو

تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ژنو

ادامه مطلب
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ژنو برای تحصیل در سوئیس به نیازمندی تخصصی امور ویزا از جمله ویزای تحصیلی: ویزاکاران , مراجعه تا لیستی از خدمات دهندگان معتبر ویزای ...
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ZURICH

تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ZURICH

ادامه مطلب
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه  ZURICH برای تحصیل در دانشگاههای سوئیس به بانک اطلاعات ویزا و ویزای تحصیلی ویزاکاران مراجعه نمایید تا با معتبرترین فعالان اخذ ویزای تحصیلی آشنا ...
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه EPFL

تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه EPFL

ادامه مطلب
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه EPFL برای ورود به دانشگاه های سوئیس و تحصیل در سوئیس به خدمات دهندگان عضو نیازمندی تخصصی ویزا و ویزای تحصیلی , ویزاکاران , اعتماد کنید ...
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ETH

تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ETH

ادامه مطلب
تحصیل در سوئیس | تحصیل در دانشگاه ETH تحصیل در سوئیس , تحصیل در دانشگاه ETHسوئیس: ویزاکاران: نیازمندی تخصصی ویزا و امور تحصیل در کشوهای خارجی راهی مطمئن برای ارتباط با ...
تحصیل در فرانسه | تحصیل در دانشگاه UJF

تحصیل در فرانسه | تحصیل در دانشگاه UJF

ادامه مطلب
تحصیل در فرانسه | تحصیل در دانشگاه UJF برای تحصیل در فرانسه , تحصیل در دانشگاههای فرانسه میتوانید به خدمات دهندگان ویزای تحصیلی در نیازمندی تخصصی ویزا: وبسایت ویزاکاران مراجعه و از ...
تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه کویمبرا

تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه کویمبرا

ادامه مطلب
تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه کویمبرا برای تحصیل در پرتغال و ادامه تحصیل در دانشگاههای پرتغال به بانک اطلاعات ویزاکاران مراجعه نمایید , این مرجع تخصصی , خدمات دهندگان معتبر ...
تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه UNL

تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه UNL

ادامه مطلب
تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه UNL دانشگاه UNL یا دانشگاه جدید لیسبون دومین دانشگاه برتر کشور پرتغال می باشد که در سال ۱۹۳۷ میلادی در شهر لیسبون پایتخت پرتغال تاسیس ...
تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه پورتو

تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه پورتو

ادامه مطلب
تحصیل در پرتغال | تحصیل در دانشگاه پورتو افرادی که قصد تحصیل یا ادامه تحصیل در پرتغال را دارند با مراجعه به بانک اطلاعات ویزای تحصیلی وبسایت: ویزاکاران جهت اخذ ویزای ...
تحصیل در دانمارک | تحصیل در رشته های امتیاز آور دانمارک

تحصیل در دانمارک | تحصیل در رشته های امتیاز آور دانمارک

ادامه مطلب
تحصیل در دانمارک | تحصیل در رشته های امتیاز آور دانمارک با توجه به پیچیدگی رشته های امتیاز آور دانمارک ،بصورت مجزا به هر کدام از آنها می پردازیم و حالات ...
تحصیل در کانادا | برترین مشاغل برای تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا | برترین مشاغل برای تحصیل در کانادا

ادامه مطلب
تحصیل در کانادا | برترین مشاغل برای تحصیل در کانادا تحصیل در کانادا: پر درآمدترین و برترین مشاغل در کانادا را مورد بررسی قرار می دهیم , در صورتی که علاقه ...
تحصیل در قبرس | تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس

تحصیل در قبرس | تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس

ادامه مطلب
تحصیل در قبرس | تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس تحصیل در قبرس , ادامه تحصیل در دانشگاههای قبرس: با توجه به امنیت بالا و شرایط مناسب،تحصیل در دانشگاه های کشور ...
ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا

ادامه مطلب
ویزای تحصیلی اسپانیا افراد برای ورود به کشور اسپانیا نیازمند ویزا می باشند که هر کدام از ویزاهای مربوطه شرایط و مدارک مخصوص خود را دارند.علاقه مندان به تحصیل  در کشور ...
تحصیل در پرتغال

تحصیل در پرتغال

ادامه مطلب
تحصیل در پرتغال کشور پرتغال در جنوب غربی اروپا واقع شده است.پرتغال عضو کشور های اتحادیه اروپا و شنگن می باشد.پایتخت آن شهر سیبون که قطب است که قطب سیاسی این ...
تحصیل در امریکا | تحصیل در رشته هنر

تحصیل در امریکا | تحصیل در رشته هنر

ادامه مطلب
تحصیل در امریکا | تحصیل در رشته هنر تحصیل در امریکا: دانشجویانی که دوره ی لیسانس خود را در رشته ی هنر در کشور آمریکا سپری می کنند، مدرک لیسانس هنرهای ...
تحصیل در دبی

تحصیل در دبی

ادامه مطلب
تحصیل در دبی علاقه مندان برای ادامه تحصیل در دبی  در رشته های مدیریت می توانند بصورت یکساله این دوره را سپری کرده و پس از آن مدرک فوق لیسانس خود ...
تحصیل در مقطع فوق لیسانس مهندسی در آلمان و ایتالیا

تحصیل در مقطع فوق لیسانس مهندسی در آلمان و ایتالیا

ادامه مطلب
تحصیل در مقطع فوق لیسانس مهندسی در آلمان و ایتالیا شرایط کلی فوق لیسانس مهندسی در آلمان و ایتالیا متفاوت می باشد و افراد باید نکاتی را در نظر بگیرند و ...
تحصیل در آلمان | دوره فشرده زبان آلمانی

تحصیل در آلمان | دوره فشرده زبان آلمانی

ادامه مطلب
تحصیل در آلمان | دوره فشرده زبان آلمانی افرادی که به دنبال تحصیل در آلمان هستند میتوانند با مراجعه به مرجع انواع ویزا از جمله ویزای تحصیلی با فعالان اخذ ویزای ...
تحصیل در دانشگاه wits آفریقای جنوبی

تحصیل در دانشگاه wits آفریقای جنوبی

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه wits آفریقای جنوبی دانشگاه wits در سال ۱۹۲۲ در شهر ژوهانسبورگ کشور آفریقا ی جنوبی تاسیس شد.نام کامل آن university of the wit watersrand می باشد که سومین ...
تحصیل در دانشگاه ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

تحصیل در دانشگاه ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی دانشگاه ژوهانسبورگ یکی از برترین دانشگاه های کشور آفریقای جنوبی و شهر ژوهانسبورگ می باشد که در سال ۱۹۷۶ شروع به فعالیت کرد و از ...
تحصیل در دانشگاه lmu آلمان

تحصیل در دانشگاه lmu آلمان

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه lmu آلمان دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان یا دانشگاه lmu یکی از برترین دانشگاه های کشور آلمان می باشد که در شهر مونیخ واقع شده است.در حال حاضر سومین دانشگاه ...
تحصیل در دانشگاه هایدلبرگ آلمان

تحصیل در دانشگاه هایدلبرگ آلمان

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه هایدلبرگ آلمان دانشگاه هایدلبرگ قدیمی ترین و با سابقه ترین دانشگاه کشور آلمان که سابقه ی طولانی مدت دارد.دانشگاه هایدلبرگ در سال ۱۳۸۶ میلادی تاسیس شده است .دومین ...
تحصیل در دانشگاه TUM آلمان

تحصیل در دانشگاه TUM آلمان

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه TUM آلمان دانشگاه TUM یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور آلمان می باشد که در سال ۱۸۶۸ میلادی در شهر مونیخ تاسیس شد.نام کامل دانشگاه technical university o ...
تحصیل در دانشگاه پرتوریا آفریقای جنوبی

تحصیل در دانشگاه پرتوریا آفریقای جنوبی

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه پرتوریا آفریقای جنوبی دانشگاه پرتوریا یکی از برترین و بزرگترین دانشگاه های آفریقای جنوبی است که در سال ۱۹۰۸ میلادی در گوتنگ تاسیس شد.این دانشگاه در میان ۵ ...
تحصیل در دانشگاه kit آلمان

تحصیل در دانشگاه kit آلمان

ادامه مطلب
تحصیل در دانشگاه kit آلمان موسسه فناوری کالسروهه یا دانشگاه kit یکی از موسسات برتر کشور آلمان استکه از ادغام یک دانشگاه و یک مرکز تحقیقاتی در سال ۲۰۰۹ به رسمیت ...

های گردی