ویزای شینگن اسپانیا

موضوع: ویزای شینگن تاریخ: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ 0 دیدگاه 1152 مشاهده

ویزای اسپانیا|اسپانیا چگونه کشوری است؟

جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی و حضوری با موسسات معتبر ویزاکاران دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری کشور تماس حاصل فرمایید.

شماره های اخذ ویزای شینگن:

۰۲۱۸۸۶۷۴۶۴۲ – ۰۹۱۲۹۳۴۳۶۶۷

مشاوره رایگان کاملا تخصصی در زمینه ویزای شینگن به صورت تلفنی و حضوری

تنها مرکز تخصصی ویزای شینگن مستقیم بدون واسطه بدون پیش پرداخت

جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی و ضمانت اخذ ویزا بدون پیش پرداخت با موسسات مسافرتی ویزاکاران دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری کشور تماس حاصل فرمایید.

ویزای شینگن اسپانیا همراه با خدمات دهندگان این ویزا در نیازمندی تخصصی ویزا: ویزاکاران

اطلاعات کلی

پایتخت: مادرید

زبان رسمی: اسپانیایی یا کاستیلی (رسمی؛ ۷۰% به عنوان زبان اول) ،‌کاتالان (بیش از ۲۰% به عنوان زبان اول)، باسک (۳%) ،‌گالیسی (۴%).

نوع حکومت: پادشاهی

واحد پول: یورو

مذهب: کاتولیک رومی ، اسلام سنی

امید طول عمر: ۷۷سال

رشد سالانه جمعیت: ۰/۵ درصد

جمعیت: ۴۰,۲۸۰,۷۸۰ (July 2004 est.)

جغرافیای کشور اسپانیا

در شمال اسپانیا منطقه‌ای کوهستامی از کوههای پیرنه – که اسپانیا را از فرانسه جدا می کند – و کوههای کانتابرای تاگالیسیا در ساحل اقیانوس اطلس امتداد دارد. بسیاری از مساحت این سرزمین را فلات حدود ۶۰۰ متر ارتفاع دارد، ولی به طرف کوههای مرکزی در کاستیل ارتفاع می‌گیرد و در سیئرا نوادا در آندالوسیا در جنوب کشور قله مولاسن بلندترین نقطه خاک اصلی اسپانیا با ۳۴۷۸ متر ارتفاع را در بر دارد. زمینهای پست اصلی شامل دره ابرو در شمال شرق، چلگه ساحلی در اطراف والنسیا در شرق، و دره رود گودالکوئیویر در جنوب است. جزایر بالئار در دریای مدیترانه متشکل از چهار جزیره عمده – مالیورکا (مایورکا)، منورکا (مینورکا)، آیبیزا و فورمنترا – و هفت جزیره بسیار کوچکتر است. جزایر قناری، در حوالی ساحل مغرب و صحرای غربی، متشکل از پنج جزیره بزرگ – تنریف، فوئرتونتورا، گران کاناریا، سنزاروتی و لاپالما – به اضافه دو جزیرخ کوچکتر و شش جزیره کوچک است. شهرهای سئوته و ملیله  رودهای مهم: تاگوس (تاخو)،üسرزمینهای محصوری در ساحل شمالی مغرب است.   بلندترین نقطه: قله تیئدهüابرو، دورو، (دوئرو)، گوادیانا، گوادلکوئیویر.   آب و هوا : جنوب شرق این سرزکمین باüبا ۳۷۱۶ متر ارتفاه در جزایر قناری.  تابستانهای داغ و زمستان های معتدل آب و هوایی مدیترانه‌ای دارد. منطقه خشک مرکزی با تابستانهای گرم و زمستانهای سرد آب و هوایی متنوع دارد. کوههای مرتفع پیرنه آب و هوای سرد کوهستانی و شمال غرب (گالیسیا) با تابستانهای خنک آب و هوای مرطوب اقیانوسی اطلس را دارد.

شهرهای مهم: بارسلونا ، والنسیا ، سویلیا ، ساراگوزا ، مالاگا ، بیلیبائو ، لاس پالماس دو گان کاناریا ، والادولید ، مورسیا ، کوردوبا ، پالامادو مالیورکا ، گرانادا ، ویگو ، آلیکانته ، هایپیتلت (بخشی از بارسلونای بزرگ) ، خیخون ، لاکرونیا کادیز ، ویتوریا ، بادالونا (بخشی از بارسلونای بزرگ) ، اوویدو ، سانتاندر ، موستولس (بخشی از مادرید بزرگ) ، سانتاکروز دو تنریف ، پامپلونا ، سالامانکا ، سابادل (بخشی از بارسلوانی بزرگ) ، هرس دالا فرانترا ، الچه ، دونوستیا سان سباستیان ، لگانس (بخشی از مادرید بزرگ) ، کارتاخنا ، بوروگوس
مساحت: ۵۰۴,۷۸۲ کیلومتر مربع
مختصات جغرافیایی: ۴۰درجه شمالی و ۴ درجه غربی

حکومت اسپانیا

حکومت اسپانیا سلطنت مشروطه است. کورتز (پارلمان) متشکب از مجلس سنا ومجلس وکلاست. مجلس سنا دارای ۲۰۸ سناتور – ۴ نفر از هر استان، ۵ نفر از جزایر بالئاریک، ۶ نفر از جزایر قناری و ۲ نفر از سئوته و ملیله – است که با رأی تمامی افراد بالغ برای چهار سال انتخاب می‌شوند به علاوه ۴۶ سناتور که از سوی نواحی خودمختار به طور غیر مستقیم انتخاب می‌گردند. مجلس وکلا دارای ۳۵۰ عضو است که تحت نظام تعیین تعداد نمایندگان به نسبت جمعیت هر منطقه برای چهار سال مستقیما انتخاب می‌شوند. پادشاه شخصی را به نخست وزیری (ریاست شورا) انتصاب می‌کند که از پشتیبانی اکثریت در کورتز برخوردار است. نخست وزیر نیز شورای وزیران (کابینه) را انتصاب می‌کند که به مجلس وکلا پاسخگوست.

احزاب عمده سیاسی عبارتند از :

• کارگران سوسیالیست

• اتحاد مردمی (محافظه کار)

• چپ متحد (ائتلاف چپ گرا شامل حزب کمونیست)

• مرکز دموکراتیک و اجتماعی (میانه رو)

• ائتلاف واحد (کاتالان)

• و هری باتاسوتا (باسک)

عضویتها : سازمان ملل متحد ، پیمان آتلانتیک شمالی، جامعه اروپا، اتحادیه اروپای غربی، کنفرانس امنیت و همکاری در اروپا، شورای اروپا، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه.

تاریخ معاصر اسپانیا

اسپانیا طی نیمه اول قرن نوزدهم شاهد یک سری مباره میان عناصر لیبرال و سلطنت طلب و آمادگی جمهوریخواهان تندرو از چپ و افسران ارتش از راست برای مداخله بود. در جنگهای کارلیست (۱۸۳۳ تا ۱۸۳۹، ۱۸۴۹ و ۱۸۷۲ تا ۱۸۷۶) طرفداران ملکه ایزابلا دوم (۱۸۳۰ تا ۱۹۰۴) – دختر فردیناند هفتم – به مقابله با ادعاهای عمومی وی دون کارلوس و بازماندگانش پرداختند. ایزابلا در انقلاب ۱۸۶۸ سرنگون شد، به دنبال این انقلاب دوره کوتاه مدتی از پادشاهی لیبرال تحت سلطنت یک پرنس ایتالیایی (۱۸۷۰ تا ۱۸۷۳) و تجربه‌ای کوتاه از نظام جمهوری در ۱۸۷۳ و ۱۸۷۴ روی داد. در دهه‌های پایانی قرن نوزدهم ، با خشونت آنارشیستی، بحران آشوبهای کاگری، فشار برای استقلال محلی، و ضدیت روزافزون با روحانیان وضعیت سیاسی به طور فزاینده‌ای بی ثبات گردید. در نتیجه جنگ اسپانیا و امریکا در ۱۸۹۸ آخرین مستعمرات با اهمیت – کوبا، فیلیپین، گوام و پوئروتوریکو – از دست رفت. پایان امپراتوری اسپانیا جراحت سختی به غرور اسپانیاییها وارد کرد و منجر به تردید در این مورد گردید که آیا سلطنت مشروطه آلفونسو سیزدهم (۱۸۸۶ تا ۱۹۴۱) توانایی ارائه رهبری پویایی را که گمان می‌رفت اسپانیا به آن نیازمند است دارد. اسپانیا در جنگ جهانی اول ، گه در طی آن تنش‌های اجتماعی افزایش یافت،‌بی طرف ماند. سرخوردگی روز افزون نسبت به حکومت پارلمانی و احزاب سیاسی منجر به کودتایی نظامی در ۱۹۲۳ به رهبری ژنرال میگوئل پریمو دو ریورا (۱۸۷۰ تا ۱۹۳۰) از این حمایت دست کشید. با این حال، نیروهای بسیاری در برابر پادشاهی صف کشیدند و خطر بروز جنگ داخلی آلفونسو را وادار به استعفا (۱۹۳۱) کرد. صلح جمهوری جانشین کوتاه مدتی بود . هیج کی از افراطیون سیاسی – چپ و راست – آماده تحمیل بی کفایتی مشهود و فقدان اقتدار جمهوری دوم اسپانیا نبودند. در ۱۹۳۶ ژنرالهای ملی گرای ارتش بر ضد دولت جمهوریخواه تازه انتخاب شده قیام کردند. ملی گرایان به رهبری ژنرال فرانسیسکو فرانکو (۱۸۹۲ تا ۱۹۷۵) و با حمایت آلمان و ایتالیا، در جنگ سخت داخلی اسپانیا با جمهوریخواهان جنگیدند. در ۱۹۳۹ فرانکو پیروز شد و حاکم – کوئدیلیو – دولت نئوفاشیست اسپانیا گردید. آزادیهای سیاسی محدود شد و از ۱۹۴۲ تا ۱۹۶۷ کورتز (پارلمان) مستقمیا انتخاب نگردید. اسپانیا در جنگ جهانی دوم بی طرف ماند، هر چند مدیون آلمان بود. پس از ۱۹۴۵ فرانکو بر ضدیت اسپانیا با کمونیسم تأکید کرد – سیاستی که موجب کسب مقداری پذیرش بین المللی برای رژیم او ازطرف غرب طی جنگ سرد شد. در ۱۹۶۹، فرانکو نوه آلفونسو سیزدهم یعنی خوان کارلوس (متولد ۱۹۳۸) را جانشین خود اعلام کرد. نظام سلطنتی به دنبال مرگ فرانکو (۱۹۷۵) دوباره برقرار شد و پادشا انتقال به دموکراسی را از طریق وضع قانون اساسی جدیدی در ۱۹۷۸ سهولت بخشید. در ۱۹۸۱ خوان کارلوس نقش مهمی در خنثی سازی اقدام ارتش برای کودتا ایفا کرد. در ۱۹۸ اسپانیا به پیمان آتلانتیک شمالی پیوست و دولت سوسیالیستی را انتخاب کرد. از ۱۹۸۶ این کشور از اعضای جامعه اروپا بوده است. اسپانیا علی رغم اعطاء مقداری خودمختاری ناحیه‌ای از ۱۹۷۸ به بعد، همچنان گرفتار مبارزات برای استقلال محلی – برای مثال کاتالونیا – و خشونت جنبش جدایی طلب باسک (ETA) است.

دفاع اسپانیا

کل نیروهای مسلح : ۲۵۷٫۴۰۰ (۱۹۹۱) به علاوه ۶۳٫۰۰۰ گارد کشوری شبه نظامی. خدمت سربازی : ۹ ماه.

نظام آموزشی اسپانیا

میزان با سوادی: ۹۷% سنین تحصیل اجباری: ۶ تا ۱۶ سال. تعداد دانشگاه: ۳۷، شامل یک دانشگاه آزاد و ۳ پلی تکنیک همطراز با دانشگاه.

اقتصاد اسپانیا

بیش از ۱۵% نیروی کار به کشاورزی اشتغال دارد. کشتهای اصلی شامل جو، گندم، چغندر قند، سیب زمینی، مرکبات و انگور (برای شراب) است. مراتع برای دام حدود ۲۰% زمین را در بر دارد. صنایع تولیدی از دهه ۱۹۶۰ توسعه سریعی یافت، هم اکنون صنایع بزرگ وسایل نقلیه موتوری، فلزی ، کشتی سازی، شیمیایی و مهندسی و همچنین تمایل فزاینده‌ای در زمینه ارتباط از راه دور و الکترونیک وجود دارد. سرمایه گذاران خارجی برای ایجاد صنعت نو تشویق شده‌اند، ولی میزان بیکاری همچنان بالاست. بانکداری و تجارت مهم است و صنعت توریسم از منابع عمده درآمد ارز خارجی است. حدود ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ مسافر خارجی در سال از اسپانیا دیدن می‌کنند و بیشتر در استراحتگاههای ساحل مدیترانه، جزایر بالئار و قناری مستقر می‌شوند. پس از کشورهای گروه هفت، اسپانیا بیشترین تولید ناخالص ملی را در جهان دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت ویزای شینگن اسپانیا تضمینی+دریافت ویزای توریستی اسپانیا+دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا+اخذ ویزا از طریق کار در اسپانیا+اخذ ویزا از طریقسرمایه گذاری در اسپانیا+اخذ ویزا از طریق ثبت شرکت در اسپانیا+اخذ ویزا از طریق خرید ملک در اسپانیا+ادامه تحصیل در اسپانیا با مشاورین مجرب ما در تماس باشید تا بهترین و سریع ترین راههای دریافت ویزای شینگن و ویزاهای دیگر را به شما معرفی نمایند. ۰۹۱۲۹۳۴۳۶۶۷ – ۰۲۱۵۵۷۳۱۰۳۳

اخذ ويزاي اسپانيا

ویزای اسپانیااز متقاضیان تقاضا می شود دستورالعمل ذیل را به دقت مطالعه نمایند:

این کنسولگری هیچگونه تقاضای ویزایی را که مدرک آن طبق شرایط ذیل کامل نباشد مورد رسیدگی قرار نخواهند داد. این کنسولگری از پاسخگوئی به متقاضیان ویزا چه از طریق تلفن و چه مراجعه حضوری معذور است. عدم دریافت جواب از طریق سفارت به مدت ۲۰ روز پس از ارسال مدارک از طریق پست توسط شخص متقاضی به منزله عدم پذیرفته شدن تقاضای ویزای شخصی متقاضی می باشد. در صورت عدم قبول تقاضای شخص متقاضی ویزا هیچگونه اعتراضی از طریق متقاضی پذیرفته نخواهد شد. قید یک شماره تلفن در تهران در روی فرمهای تقاضای ویزا ضروری است، نبودن شماره تلفن در تهران روی فرم ها به منزله رد مدارک ارسالی خواهد بود.مدارک ارسالی در صورت عدم پذیرفته شدن به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید. به اطلاع متقاضیان می رساند هر گونه مسئولیت در رابطه با مدارک ارسالی به عهده خود متقاضی می باشد.

ویزای شینگن:

کشورهای گروه شنگن عبارتند از: اسپانیا-آلمان-فرانسه-بلژیک-هلند-لوکزامبورگ و پرتغال. ویزاهائی که از طریق هر کدام از کشورهای فوق صادر گردد برای بقیه کشورهای گروه شنگن معتبر می باشد. ویزای شنگن می باید از طریق کنسولگرهای یکی از کشورهای گروه شنگن صادر گردیده باشد.

مدارک لازم برای تقاضا ویزا:

۱-فرم تقاضای ویزا:

فرمهای تقاضای ویزا می باید به طور کامل به وسیله خودکار و با حروف بزرگ لاتین به زبان انگلیسی یا اسپانیائی پر گردیده و به تمام اطلاعات خواسته شده در فرم پاسخ داده شود.قید تاریخ تقاضا و امضای فرم توسط متقاضی ضروری است. همراه فرم پر شده ارسال مدارک ذیل ضروریست: ۲-فتوکپی از صفحات ۱ الی ۱۳ گذرنامه-دو سری (تمام صفحات) ۳-فتوکپی از بلیط هواپیما دو سری. ۴-در صورت دارا بودن ویزای قبلی اسپانیا یا ویزای شنگن یک سری فتوکپی از ویزای فوق ۵-یک سری فتوکپی از دعوتنامه یا مدارک مورد نیاز برای تقاضای زیزا به شرح ذیل:

 ۱-ویزا برای دیدار اقوام

اصل و دو سری کپی از دعوتنامه رسمی محضری-فتوکپی کارت اقامت معتبر و یا    CARD ID شخص دعوت کننده-ترجمه شناسنامه ها به زبان انگلیسی یا اسپانیائی به طریقی که نسبت فامیلی شخص دعوت کننده و دعوت شونده کاملا” اثبات گردد (اصل ترجمه و کپی آن)

۲-ویزای تجاری

-اصل کپی دعوتنامه تجاری از شرکتهای اسپانیائی-ترجمه رسمی مدارک شرکت ایرانی شخص متقاضی (ترجمه روزنامه رسمی شرکت، فتوکپی کارت بازرگانی)- ارائه معرفینامه از دفاتر بازرگانی اسپانیا در تهران در مورد اشخاصی که برای بار اول تقاضای ویزا می نمایند الزامی است-فتوکپی ویزای قبلی اسپانیا با شینگن در صورت موجود.

۳-ویزای پزشکی

-ترجمه رسمی و دو سری کپی از ترجمه مجوز شورای عالی پزشکی ایران جهت اعزام به خارج-ارائه برگ تعیین وقت از بیمارستان یا کلینیک پزشکی در اسپانیا و فتوکپی آن-همراه فرد بیمار یک تن از اقوام درجه یک (پدر، مادر، فرزند، خواهر، برادر و همسر)می توانند تقاضای ویزا نمایند.

۵-ویزای اقامت

با توجه به ویژگی های خاص این ویزا متقاضی می باید ضمن ارسال نامه أی به کنسولگری مبنی بر ذکر دلایل تقاضای ویزای اقامت فتوکپی مدارکی را که به نظر خود متقاضی برای جواب ویزا مثمر ثمر خواهد بود را نیز ضمیمه نامه فوق نماید. از متقاضیانی که مدارک ارسالی شان برای گرفتن ویزای اقامت کافی و مناسب به نظر می رسد به وسیله تلفن برای مصاحبه با مسئول قسمت ویزا  دعوت به عمل خواهد آمد.

۶-ویزای دانشجویی

-اصل و کپی پذیرش تحصیلی از دانشگاهها و یا مدارس عالی اسپانیا-اصل و کپی گواهی رسمی محضری از طرف یک فرد اسپانیائی یا ایرانی مقیم اسپانیا مبنی بر تقبل کلیه هزینه های شخص مبقاضی در طول مدت اقامت در اسپانیا-ارائه گواهی حساب بانکی شخص متقاضی در اسپانیا در صورت موجود.

۷-ویزای سایر موارد

۱-صاحبان ملک در اسپانیا (محل تجاری-منزل و غیره)- ۲سری فتوکپی از سند مالکیت ملک مورد نظر- ۳ سری فتوکپی از آخرین قبض پرداختی آب یا برق یا تلفن یا مالیات برای اثبات مالکیت ملک در زمان تقاضای ویزا از طرف شخص متقاضی

۲-دارندگان حساب بانکی در اسپانیا

-۲ سری فتوکپی از آخرین صورتحساب بانکی حساب مورد نظر با قید موحودی شخص دارنده حساب (تاریخ صورتحساب فوق می باید کمتر از ۲ ماه در هنگام تقاضای ویزا باشد)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای شینگن  تضمینی+دریافت ویزای توریستی+دریافت ویزای تحصیلی+اخذ ویزا از طریق کار در

+اخذ ویزای از طریق سرمایه گذاری در +اخذ ویزا از طریق ثبت شرکت در +اخذ ویزا از طریق خرید ملک در +ادامه تحصیل در

کشورهای اروپایی و ویزای آمریکا با مشاورین مجرب ما در تماس باشید تا بهترین و سریع ترین راههای دریافت ویزای شینگن و اخذ ویزاهای دیگر را با توجه به بانک اطلاعاتی جامع

.از خدمات دهندگان ویزا در ,های برگ را به شما مشاوره دهند.

اسپانیا چگونه کشوری است ؟ | کشور اسپانیا | اسپانیا


ویزای شینگن تضمینی مجله راهنمای ویزا

دیدگاه کاربران

مطالب مرتبط


دیگر مطالب بخش

ویزای شینگن اتریش با ازدواج

ویزای شینگن اتریش با ازدواج

ادامه مطلب
ویزای شینگن اتریش|دریافت ویزای شینگن اتریش با ازدواج جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
ویزای شینگن پرتغال فوری مالتی پل

ویزای شینگن پرتغال فوری مالتی پل

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری پرتغال|ویزای بلند مدت شینگن پرتغال جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
ویزای شینگن فوری و بلند مدت

ویزای شینگن فوری و بلند مدت

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری یونان|ویزای بلند مدت شینگن یونان جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت ...
ویزای شینگن فوری و تضمینی بلند مدت

ویزای شینگن فوری و تضمینی بلند مدت

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری و بلند مدت جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی و ...
ويزاي شينگن تضمینی و فوری بلند مدت

ويزاي شينگن تضمینی و فوری بلند مدت

ادامه مطلب
ويزاي شينگن تضمینی و فوری بلند مدت جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت ...
ویزای شینگن تضمینی و فوری اتریش

ویزای شینگن تضمینی و فوری اتریش

ادامه مطلب
ویزای شینگن تضمینی و فوری اتریش جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
ویزای شینگن فوری ایتالیا

ویزای شینگن فوری ایتالیا

ادامه مطلب
ویزای شینگن فوری ایتالیا|ویزای بلند مدت شینگن ایتالیا جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
ویزای شینگن فوری و تضمینی فرانسه

ویزای شینگن فوری و تضمینی فرانسه

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری فرانسه|ویزای بلند مدت شینگن فرانسه جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
ویزای شینگن تضمینی و فوری لهستان

ویزای شینگن تضمینی و فوری لهستان

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری|ویزای بلند مدت شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
ویزای شینگن پرتغال فوری تضمینی

ویزای شینگن پرتغال فوری تضمینی

ادامه مطلب
ویزای شینگن فوری پرتغال|دریافت ویزای بلند مدت شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
دریافت ویزای شینگن پرتغال

دریافت ویزای شینگن پرتغال

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری|ویزای بلند مدت شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
دریافت ویزا شینگن یونان

دریافت ویزا شینگن یونان

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری|ویزای بلند مدت شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
ویزای شینگن اتریش

ویزای شینگن اتریش

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری|ویزای بلند مدت شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
ویزای شینگن ایتالیا

ویزای شینگن ایتالیا

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری ایتالیا|ویزای بلند مدت شینگن ایتالیا جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
ویزای شینگن لهستان

ویزای شینگن لهستان

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری لهستان|ویزای بلند مدت شینگن لهستان جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
ویزای شینگن فرانسه

ویزای شینگن فرانسه

ادامه مطلب
ويزاي شينگن فوری فرانسه|ویزای بلند مدت شینگن فرانسه جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
مدارک لازم برای ویزای شینگن

مدارک لازم برای ویزای شینگن

ادامه مطلب
مدارک لازم ویزای شینگن|شرایط دریافت ویزای شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت ...
شرایط و قوانون جدید ویزای شینگن

شرایط و قوانون جدید ویزای شینگن

ادامه مطلب
شرایط و قانون جدید ویزای شینگن|دریافت ویزای شینگن تضمینی جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان ...
قیمت ویزای شینگن

قیمت ویزای شینگن

ادامه مطلب
ویزای شینگن و قیمت ویزای شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
ویزای شینگن تضمینی

ویزای شینگن تضمینی

ادامه مطلب
ویزای شینگن | ویزای شینگن تضمینی جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
صدور بیمه نامه مسافرتی شینگن

صدور بیمه نامه مسافرتی شینگن

ادامه مطلب
صدور بیمه نامه مسافرتی شینگن اروپا جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
معرفی کشورهای شینگن

معرفی کشورهای شینگن

ادامه مطلب
معرفی کشورهای شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی و حضوری با ...
ویزای بلند مدت شینگن

ویزای بلند مدت شینگن

ادامه مطلب
ویزای بلند مدت شینگن|اخذ ویزای شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
مدارک لازم ویزا شنگن

مدارک لازم ویزا شنگن

ادامه مطلب
 ویزای شینگن | مدارک لازم جهت اخذ ویزای شنگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان ...
ویزای شینگن مالتیپل

ویزای شینگن مالتیپل

ادامه مطلب
ویزای شینگن | ویزای شینگن مالتیپل جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...
ویزای شینگن و مدارک لازم

ویزای شینگن و مدارک لازم

ادامه مطلب
مدارک لازم برای ویزای شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی و حضوری ...
ویزای شینگن سوئد

ویزای شینگن سوئد

ادامه مطلب
ویزای شینگن و اقامت سوئد|دریافت ویزای شینگن سوئد جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به ...
اخذ ویزای شینگن تضمینی

اخذ ویزای شینگن تضمینی

ادامه مطلب
اخذ ویزای شینگن تضمینی|ارزانترین راه ویزای شینگن جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت ...
ویزا شینگن ایتالیا

ویزا شینگن ایتالیا

ادامه مطلب
ویزای شینگن ایتالیا جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی و حضوری با ...
ویزای شینگن و رزرو هتل

ویزای شینگن و رزرو هتل

ادامه مطلب
ویزای شینگن توریستی و رزرو هتل جهت اخذ ویزای شینگن کاملا تضمینی و فوری همراه با عقد قرارداد رسمی و شرکتی بدون پیش پرداخت و مشاوره تخصصی رایگان به صورت تلفنی ...

های گردی